Novostavby Ružomberok a okolie

Výstavba nových komerčných rezidenčných nehnuteľností v okresnom meste výrazne zaostáva za výstavbou v susedných okresných mestách, ako je Martin, alebo Liptovský Mikuláš. Významným aktérom, čo sa týka bytovej výstavby je mesto Ružomberok, to sa však zaoberá výstavbou nájomných bytov.

Novostavby bytov na predaj v Ružomberku

  1. Polyfunkčný bytový dom s 24 luxusnými veľkometrážnymi bytmi bol postavený na ulici generála Miloša Vesela. Výhodou bývania v tomto dome je aj samostatné vykurovanie bytu vlastným plynovým kotlom.
  2. Niekoľko bytov na predaj vzniklo aj realizáciou projektu polyfunkčného bytového domu na ulici Podhora.
  3. V ponuke síce je možné nájsť nové byty v Ružomberku na predaj, ale skôr ako o úplne nové bytové domy sa často jedná o nadstavby starších bytových domov. Výhodou tejto alternatívy môže byť napríklad možnosť bývania priamo v centre mesta. Nové byty je možné nájsť na ulici a Antona Bernoláka.

Rezidenčné novostavby v okrese Ružomberok zastupujú aj rekreačné nehnuteľnosti. Medzi najväčšie projekty patria bezpochyby Apartmány Hrabovo. Apartmánové domy, ktorých je spolu 7 sa nachádzajú v lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok – Malinô Brdo pri jazere Hrabovo. Štvorpodlažné apartmánové domy tvoria 1 až 3 izbové byty.

V lokalite Hrabova sa nachádzajú aj ďalšie, väčšie apartmánové domy. Šesťpodlažný apartmánový dom Fatrapark tvorí 123 apartmánov, rovnako vysoký apartmánový dom Fatrapark2 94 apartmánov.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Ružomberok

Nové byty v Banskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Liptovskom Mikuláši – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Martine – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Dolnom Kubíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Brezne – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Tvrdošíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: