Voľné pracovné miesta Tvrdošín – práca a brigáda

Práca Tvrdošín, Trstená a okolie. Pracovné príležitosti v mesta a celom okrese. Ponuky na zamestnanie a brigádu na slovenskom internete.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Tvrdošín cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Tvrdošíne cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste na nej nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP, nakoľko je to v tomto smere najlepší zdroj.

Práca Tvrdošín a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Tvrdošín sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Tvrdošínskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledujte predovšetkým uvedené weby a ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Tvrdošíne a okolí

Pri hľadaní brigády v Tvrdošíne pre študentov (ale nie len pre nich) môžu pomôcť pracovné agentúry a brigádu si jednoducho môžete nájsť aj v prevádzke niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Ak nemáte žiadnu špeciálnu kvalifikáciu, aj tak máte relatívne veľa príležitostí na zamestnanie a to skoro ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz skupiny B alebo aj C a môže tak pracovať ako vodič – taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Tvrdošínske pizzerie: Pizzéria Nova, Pizzéria a reštaurácia KORUNA, pizza Natali a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti ponúkajú veľkoobchodné sklady a logistické centrá, napríklad na pozície vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby. V obchode môžete pracovať ako pracovník SBS, alebo predavač.
Práca pre ženy:
Ako  žena, sa môžete pomerne jednoducho uplatniť ako predavačka, ale aj ako upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Limba a ďalšie hotely napríklad hotel Roháč, či penzión Kormorán v Trstenej), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii, alebo barmanka.

Predavačka – tipy

Ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC K-centrum, OC Nižná v Nižnej) a supermarkety (Tesco, Lidl a ďalšie) ponúkajú najviac príležitostí na zamestnanie. Inzeráty nájdete online,  na vyššie uvedených webových stránkach, ale aj priamo vo výkladoch obchodov.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese TS

Spomedzi väčších firiem v Tvrdošínskom okrese pôsobí v okresnom meste napríklad výrobca drevených parkiet, spoločnosť ParketWOOD družstvo.

Väčšina priemyselných podnikov sa však nachádza mimo mesta.
V obci Podbiel napríklad sídli potravinárska firma NEALKO ORAVAN, zameraná na výrobu sirupov a nealkoholických nápojov, či spoločnosť DREVODOM Orava, ktorá realizuje stavby zrubových domov a chát.

Viac ich je potom v meste Trstená a obci Nižná.

Práca Trstená

V Trstenej má výrobný závod firma Panasonic Industrial Devices Slovakia, výrobca elektronických dielov pre elektrotechniku a automobily, výrobca televíznych prijímačov, spoločnosť OVP Orava, výrobca káblov, firma ELKOND HHK, či potravinárska spoločnosť VEPY, významný slovenský výrobca cereálií.

Práca Nižná

V obci má centrálu aj obchodná spoločnosť TEMPO KONDELA, ktorá sa zaoberá predajom nábytku a má predajne vo viacerých slovenských mestách, či firma XPS Slovakia, ktorá sa venuje recyklácii tonerov.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Liptovskom Mikuláši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Námestove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dolnom Kubíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Ružomberku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: