Voľné pracovné miesta Rimavská Sobota – práca a brigáda

Práca Rimavská Sobota, Hnúšťa, Tisovec a okolie. Pracovné príležitosti v mestách ale aj obciach okresu. Aktuálna ponuka zamestnania a brigád.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Rimavská Sobota cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Rimavskej Sobote cez Internetového sprievodcu trhom práce na tejto stránke, kde nájdete aj pracovné ponuky pre ZŤP pracovníkov. Úrad práce, cez EURES pomáha aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Rimavská Sobota a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Rimavská Sobota sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Rimavskosobotského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete sledovať len tieto weby (zamestnávateľmi mi sú najpoužívanejšie, ale pre získanie viac inzerátov, môžete použiť ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Rimavskej Sobote a okolí

Pri hľadaní brigády v Rimavskej Sobote pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr v meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne. Podobne môžete hľadať brigádu aj v niektorom z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžaduje skoro nijakú zvláštnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie skoro pre každého a takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Bezmála každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Rimavskosobotské pizzerie: Eden, pizza Západ, pizzeria Drak, PizzaPizza, Pizzeria Palazzo, Pizzéria Haly-Galy.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Zlatý býk, DeaRei, hotel Carrera, penzión Modrá hviezda a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (RS Park, OC Kocka, OC Rimavská Sobota na ulici SNP) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, CBA, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese RS

Najväčšie priemyselné podniky v Rimavskosobotskom okrese sa nachádzajú v meste Hnúšťa a v samotnom okresnom meste.

V okresnom meste je to predovšetkým významný slovenský potravinársky podnik – mäsokombinát TAURIS, ktorý sa venuje spracovaniu mäsa a výrobe mäsových výrobkov a spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia, ktorá vyrába káblové zväzky pre výrobcov automobilov. Okrem Rimavskej Soboty má prevádzku aj v spomenutej Hnúšti. Tam pôsobí napríklad aj gumárska firma T-GUM Hnúšťa.

V Tisovci sídli strojárenský podnik Cestné a stavebné mechanizmy Tisovec. Firma vyrába predovšetkým stavebné stroje.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Lučenci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poltári cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Revúcej cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Detve cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rožňave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: