Voľné pracovné miesta Revúca – práca a brigáda

Práca Revúca, Jelšava, Tornaľa a okolie. Pracovné ponuky online. Príležitosti na zamestnanie, ako aj brigádu. Najväčšie firmy v meste a okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Revúca cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Revúcej cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke.  Na úrade práce by ste mali nájsť aj pomoc pri hľadaní práce v zahraničí, ako aj najviac ponúk pre ZŤP.

Práca Revúca a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Revúca sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Revúckeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledovať sa oplatí predovšetkým tieto webové stránky, pretože ich zamestnávatelia využívajú najčastejšie. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Revúcej a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/revuca/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Revúcej pre študentov (ale nie len pre nich) si pozrite aj  webové stránky pracovných agentúr a obchodov s pobočkami  vo vašom meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú takmer žiadnu kvalifikáciu a ponúkajú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Revúcke pizzerie: Bátori, Pizzéria Aladin, Pizzéria Modrá Lagúna, Balaton Pizzéria.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník. V obchodoch môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Vo výrobných podnikoch sa môžete zamestnať ako operátor výroby a tiež ako skladník. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Hunter, penzión Harmónia, Flipper a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, Lidl, CBA, Milk Agro, Billa, Sintra a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese RA

Zamestnanosť sa v Revúckom okrese vo veľkej miere spája s baníctvom. Medzí firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí patria predovšetkým Slovenské magnezitové závody v meste Jelšava a podnik Slovmag v pôsobiaci v obci Lubeník. Obidva podniky sa venujú ťažbe magnezitu a jeho spracovaniu.

V okresnom meste sídli spoločnosť Revúcke Koberce Syntetické, ktorá vyrába rôzne typy kobercov, rohože i syntetickú trávu.

V meste Tornaľa má svoje výrobné haly strojárenská firma UNICORN – ESK, vyrábajúca kovové výrobky a súčiastky.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Rimavskej Sobote cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rožňave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Poltári cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Lučenci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: