Voľné pracovné miesta Rožňava – práca a brigáda

Práca Rožňava, Dobšiná a okolie. Odkazy na aktuálne ponuky na zamestnanie a brigády online. Pracovné príležitosti pre mužov a ženy v meste i okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Rožňava cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Rožňave cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Nájdete tu aj ponuky pre ZŤP pracovníkov a aj pomoc pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Rožňava a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Rožňava sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Rožňavského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať tieto webové stránky, ktoré podniky využívajú na inzerciu najčastejšieš. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Rožňave a okolí

Pri hľadaní brigády v Rožňave pre študentov (ale nie len pre nich) môžete osloviť pracovné agentúry, prípadne aj obchodné reťazce, ktoré na dohodu zamestnávajú brigádnikov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadne extra schopnosti. Predstavujú tak jednodujp príležitosť na zamestnanie skoro ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie tak pracovať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Rožňavské pizzerie: a ďalšie.Pizza Rožňava, Pizza Mício,Pizzéria, Námestie baníkov, Pizzeria Mamma Mia, Cafe-Restaurant Castello a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti ponúkajú sklady a logistické centrá, kde môžete pracovať ako vodič VZV, či skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Kras, Čierny orol, Medišport, boutique Hotel Empress a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Juh) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese RV

Niekoľko najväčších podnikov v Rožňavskom okrese sa nachádza aj priamo v okresnom meste. Jedná sa napríklad o textilný podnik Gemtex, či firmu Agrotrade.

V baníckom meste Dobšiná pôsobí strojárenská firma KOVOSTROJ Dobšiná, ktorá vyrába diely pre výrobu plastových okien, a profily pre uchytenie sadrokartónových konštrukcií z pozinkovaného plechu.

Ďalšie väčšie firmy sa nachádzajú v okolitých obciach okresu papierenská firma Notes si vybrala obec Betliar, firma Carmeuse, ktorá vyrába vápno v obci Slavec. Významný výrobca hygienických potrieb SCA Hygiene Products má svoje produkčné haly v obci Gemerská Hôrka. V obci Brzotín pôsobí dodávateľ pre priemyselné podniky, firma Mayser, či výrobca odpadových nádob a kontajnerov, firma Mevako.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Revúcej cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Gelnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Spišskej Novej Vsi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: