Voľné pracovné miesta Spišská Nová Ves – práca a brigáda

Práca Spišská Nová Ves, Spišské Vlachy, Krompachy a okolie. Zamestnanie a brigády v mestách a obciach okresu. Najvýznamnejšie podniky na Spiši, z pohľadu počtu zamestnancov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Spišská Nová Ves cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Spišskej Novej Vsi cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Môžu tu pracovné príležitosti nájsť aj uchádzači so ZŤP. Pomoc tu nájdete aj pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Spišská Nová Ves a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Spišská Nová Ves sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Spišskonovoveského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať tieto webové stránky, pretože zamestnávatelia ich využívajú v najväčšej miere. Niektorí ale môžu uprednostňovať iné pracovné a inzertné portály na tie sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Spišskej Novej Vsi a okolí

Pri hľadaní brigády v Spišskej Novej Vsi pre študentov (ale nie len pre nich) môžete skúsiť kontaktovať niektorý z obchodných reťazcov ktoré majú v meste predajňu (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať v profesii vodič ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Spišskonovoveské pizzerie: Pizzeria Blesk, Pizza Bomba, Pizzeria Tony, Pizzéria Mama Mia, Pizzeria Eurospiš, Ombre Pizza, Pizza Tony, Garage PIZZA Restaurant, Pinocchio Pizza, Pizzeria LA STELLA a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, recepčná, či chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Metropol, Park hotel Centrum, Garni hotel Šport a ďalšie v blízkom Slovenskom raji, napr. hotel Park, Grand hotel Spiš (bývalá Flóra)), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Madaras, OC NEO Zóna) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Coop, CBA, Hypernova (Terno), Sintra, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SN

Najväčší zamestnávatelia v Spišskonovoveskom okrese pôsobia v okresnom meste a v priemyselnom meste Krompachy.

Medzi najvýznamnejšie podniky na Spiši patrí jednoznačne výrobca chladničkových kompresorov, firma Embraco Slovakia, už podstatne menšie firmy zastupujú napríklad strojárska firma JOCHMAN, výrobcovia plastových dielov pre rôzne priemyselné využitie, firma Triplus SK a CRW (dodáva diely aj pre Embraco Slovakia), výrobca mikrobusov a midibusov, spoločnosť ROŠERO – P. Výrobnú prevádzku tu má aj spoločnosť ANDRITZ Slovakia. Z potravinárskych podnikov tu má zastúpenie mäsokombinát Tauris mäsospiš, výrobca mäsových výrobkov, či mlyny pekárne a cestovinárne MPC CESSI.

S pre región tradičnou ťažbou nerastných surovín súvisí aj produkcia strojárskej firmy BMZ, ktorá je zameraná práva na výrobu strojov na úpravu a spracovanie nerastných surovín.

V Krompachoch patrí medzi najväčších zamestnávateľov elektrotechnická firma Panasonic AVC Networks Slovakia, ktorá tu vyrába televízory a prehrávače. Pôsobí tu aj významný výrobca elektrických prístrojov, firma SEZ Krompachy.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Levoči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Gelnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rožňave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Kežmarku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: