Voľné pracovné miesta Levoča – práca a brigáda

Práca Levoča, Spišské Podhradie a okolie. Pracovné ponuky pre mesto a celý okres na slovenskom internete. Príležitosti na zamestnanie, ako aj brigádu. Najvýznamnejšie lokálne firmy.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Levoča cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Levoči cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Úrad práce môže poskytnúť pomoc aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Levoča a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Levoča sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Levočského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Obvykle stačí využívať uvedené webové stránky, pretože sú najnavštevovanejšie zo strany zamestnávateľov.  Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Levoči a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/levoca/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Levoči pre študentov (ale nie len pre nich) to môžete skúsiť v predajní niektorého z obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Podľa toho, či máte vodičský preukaz skupiny B alebo aj C môže takmer okamžite pracovať ako vodič. Taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Levočské pizzerie: Pizza PRONTO, Pizzeria Mamamia, Pizza New York, Pizzeria U Veteránov a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, ľahko sa zamestnáte v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Barbakan, U leva, Arkáda, Stela, Faix a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Lidl, Billa, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Veľa pracovných príležitostí pre ženy, ale kvalifikovaných ponúka zdravotníctvo – Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, či školstvo.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese LE

Medzi významné firmy, ktoré zamestnávajú vyšší počet zamestnancov v Levočskom okrese patrí jednak výrobca autobusov, spoločnosť Troliga Bus a lesný podnik Lesy mesta Levoča. Firma GLP Slovakia vyrába v meste osvetľovaciu techniku.

Veľa obyvateľov mesta dochádza za prácou do neďalekých väčších miest (Poprad, Spišská Nová Ves), ktoré ponúkajú širšie možnosti na uplatnenie.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Spišskej Novej Vsi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Kežmarku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sabinove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: