Voľné pracovné miesta Sabinov – práca a brigáda

Práca Sabinov, Lipany a okolie. Pracovné príležitosti, ktoré ponúkajú firmy a podniky v mesta a celom regióne. Ponuky na zamestnanie alebo brigádu na slovenskom internete.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Sabinov cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Sabinove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, ktorá je vhodným zdrojom aj pre uchádzačov ZŤP. Mali by ste tu nájsť aj pomoc pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Sabinov a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Sabinov sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Sabinovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete používať len uvedené, zamestnávateľmi najpoužívanejšie webové stránky (spolu s ISTP portálom). Viac pracovných a inzertných portálov na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Sabinove a okolí

Príležitosti brigády v Sabinove pre študentov (ale nie len pre nich) môžu ponúknuť predajne obchodných reťazcov, napríklad ako pracovníkov pokladne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Podľa toho, či máte  vodičský preukaz skupiny B alebo aj C môžete takmer ihneď začať pracovať ako vodič taxislužby, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Sabinovské pizzerie: Reštaurácia PUB EL DIABOLO, Reštaurácia Grand a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Torysa, Javorná, hotel Šomka v Drienici a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Kaufland, Lidl, Milk-Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SB

Najväčšie firmy v Sabinovskom okrese sa nachádzajú:
Okresé mesto
V meste má prevádzku mliekareň Milk-Agro výrobca jogurtov, mlieka, masla, syrov a ďalších mliečnych výrobkov (uplatnenie – práca vo výrobe operátor výroby). Firma tu má aj veľkoobchodný sklad (uplatnenie vodič, skladník, vodič VZV). Strojárska firma ZTS Sabinov tu vyrába prevodovky (uplatnia profesie obrábač kovov), nábytok tu vyrába firma SANAS (uplatnenie pre profesiu stolár).

Lipany
V Lipanoch má výrobnú prevádzku firma Odeva (príležitosť pre šičky), firma Medicproduct tu vyrába injekcie a infúzne roztoky a pôsobí tu aj strojárska firma TEAM INDUSTRIES (príležitosť pre profesie zvárač CO2, lakovač, vodič VZV, operátor CNC strojov, atď.). Dekoratívne predmety vyrába firma Orac Slovakia.

Priemyselný park v Lipanoch Za traťou využívajú firmy: Teprofa Slovakia, vyrábajúca kovové konštrukcie, či firma Aluminium system vyrábajúca hliníkové a plastové okná, dvere a ďalšie konštrukčné prvky.

Šarišské Michaľany
V obci Šarišské Michaľany firma Imuna pharm vyrába liečivá a zdravotný materiál

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bardejove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Starej Ľubovni cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Kežmarku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Levoči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: