Voľné pracovné miesta Kežmarok – práca a brigáda

Práca Kežmarok, Spišská Belá, Spišská Stará Ves a okolie. Pracovné ponuky pre mestá a obce okresu. Príležitosti pre mužov a ženy na zamestnanie a brigády. Podniky zamestnávajúce najvyššie počty zamestnancov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Kežmarok cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Kežmarku cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Úrad práce, cez EURES pomáha aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Kežmarok a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Kežmarok sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Kežmarského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete sledovať len tieto weby (zamestnávateľmi mi sú najpoužívanejšie, ale pre získanie viac inzerátov, môžete použiť ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Kežmarku a okolí

Pri hľadaní brigády v Kežmarku pre študentov (ale nie len pre nich) môžete buď navštíviť webové stránky pracovných agentúr a pozrieť sa na ponuky, môžete ich však navštíviť aj osobne a opýtať sa.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Ak profesie  nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu kvalifikáciu, predstavujú možnosť zamestnania takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Kežmarské pizzerie: Zorea Kežmarok, Reštaurácia Classica, OK Pizza, Pizzéria Saint Tropez a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti: sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Hviezdoslav, Štart, Club, penzión Max, Kiska a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Zakopjanka) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Sintra a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese KK

V Kežmarskom okrese sú firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí koncentrované predovšetkým v okresnom meste.
potravinársky priemysel je zastúpený napríklad firmou Tatranská mliekareň, výrobca syrov, jogurtov, nátierok a iných mliečnych výrobkov, alebo firmou VAJEX, producentom vajec a hydiny.

Pôsobí tu aj výrobca hadíc Plastiflex Slovakia a firma Aspel Slovakia, výrobca dielov z platu, v elektrotechnickom priemysle pôsobiaca firma Hengstler. Spracovaním plastov sa zaoberá aj firma Plastcom, ktorá má v meste svoj výrobný závod. Textilný priemysel zastupuje spoločnosť Tatraľan, vyrába napríklad výrobky z ľanu a bavlny.
Priemyselné podniky ponúkajú príležitosť pre pozície operátor vo výrobe. Výrobou lanoviek a lyžiarskych vlekov sa zaoberá firma Tatrapoma.

Príležitosti zamestnania ponúka aj vzdialenejšie okolie mesta. Výrobca komponentov pre automobilový priemysel firma TREVES Slovakia má závod v obci Veľká Lomnica. Vo Veľkej Lomnici má sídlo aj významný slovenský producent korenín firma Thymos.

Omnoho viac príležitostí, aj keď s nutnosťou dochádzania ponúka neďaleký Poprad.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Levoči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Starej Ľubovni cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sabinove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: