Novostavby Kežmarok a okolie

V posledných rokoch pribudlo v Kežmarku mnoho nových bytov predovšetkým na sídlisku Juh. Novostavby stavia Kežmarok ako mesto a jedná sa o výstavbu nájomných mestských bytov.

Novostavby bytov na predaj v Kežmarku

Situácia s novými bytmi určenými na predaj je v Kežmarku iná a ani zďaleka nepripomína situáciu v akej sa nachádza len necelých 15 km vzdialený Poprad. Zatiaľ čo v Poprade prebieha masívna výstavba bytov, ktoré sa predávajú do osobného vlastníctva, v Kežmarku takéto byty v ponuke prakticky absentujú.

Pre záujemcov o nové moderné bývanie je preto alternatívou byt v novostavbe v Poprade, využitie podkrovia staršieho bytového domu v Kežmarku na výstavbu podkrovného bytu, prípadne kúpa nového bytu alebo rodinného domu v obci okresu Kežmarok.

Nové byty v okrese Kežmarok

Komerčné rezidenčné novostavby v okrese Kežmarok v oveľa väčšej miere pribúdajú mimo okresného mesta, v obciach bližšie k Tatrám. Spravidla sa jedná o apartmánové domy, ktorých najviac pribudlo vo Veľkej Lomnici a niekoľko ich bolo postavených aj v obci Stará Lesná. Vo Veľkej Lomnici boli zrealizované projekty Apartmány Tatragolf, pri golfového ihrisku v ktorom sa nachádzajú 1 až 3 izbové apartmány, Apartmány Lomnica s takmer stovkou 2 izbových apartmánov.

Nové byty určené na predaj boli postavené aj v meste Spišská Belá, približne 5 km severovýchodne od Kežmarku.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Kežmarok

Nové byty v Poprade – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Levoči – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Starej Ľubovni – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Sabinove – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Prešove – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: