Novostavby Stará Ľubovňa a okolie

V Starej Ľubovni je veľký záujem predovšetkým o nájomné byty. Nájomné novostavby Stará Ľubovňa ako mesto začalo stavať v poslednej dobe vo väčšej miere, aby uspokojilo záujemcov.

Novostavby bytov na predaj v Starej Ľubovni

O niečo horšia je situácia u záujemcov o nové byty na predaj v Starej Ľubovni. Bytová výstavba v tomto smere postupuje pomalším tempom, ponuka je preto veľmi obmedzená.

  1. V nedávnej dobe pribudli v meste nové bytové jednotky na juhovýchodnom okraji mesta na ulici Zimná. Jedná sa bytový komplex Relax, ktorý pozostáva z troch bytových domov. Bytové domy sú označené ako blok A, B a C, pričom v bloku A sa nové byty nachádzajú na 2 podlažiach a v blokoch B a C na 3 podlažiach. Jedná sa o 1 až 4 izbové byty, pričom prevahu majú 3 izbové byty. Na parkovanie sú k bytom k dispozícii samostatne stojace garáže a parkovacie miesta pri objekte.

Nové byty v okrese Stará Ľubovňa

V rámci okresu boli postavené novostavby na predaj napríklad vo Vyšných Ružbachoch. Vyšné Ružbachy sú známym kúpeľným miestom s lyžiarskym strediskom, vzdialené od Starej Ľubovne len približne 10 km smerom na východ. Novopostavený apartmánový komplex tvorí 24 apartmánov a nachádza sa priamo pri zjazdovke.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Stará Ľubovňa

Nové byty v Bardejove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Kežmarku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Sabinove – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Poprade – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Prešove – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: