Novostavby Prešov a okolie

Novostavby bytovNájsť nové byty na predaj v Prešove nie je vďaka relatívne rozsiahlej bytovej výstavbe veľký problém. Rezidenčné novostavby boli postavené v rôznych častiach mesta a väčšinou pozostávajú z 1 až 3 izbových bytov. Okrem bytov v úplne nových objektoch bolo mnoho bytov vybudovaných ako nadstavba starších bytových domov.

Novostavby bytov na predaj v Prešove

Sídlisko III

  1. V tichom prostredí s množstvom zelene na Sídlisku 3 sa nachádza novostavba Prostějovská 2. V sedemposchodovom bytovom dome sa nachádzajú 3 a 4 izbové byty, pričom prevažujú 3 izbové. Spolu je v objekte 13 bytov. Parkovanie je riešené parkovacími miestami pri dome.
  2. Bližšie smerom do centra, na ulici Mukačevská sa nachádza projekt Apartmány Torysa. Pozostáva z dvoch bytových domov, v ktorých sa na 8 podlažiach nachádza 89 bytov, od 1 až po 4 izbové. V podzemnej garáži sú k dispozícii garážové státia.
  3. Nové byty na Sídlisku 3 boli postavené aj na Bajkalskej ulici.

Centrum a okolie

  1. Novostavby v Prešove v blízkosti centra je možné nájsť napríklad na ulici Hviezdna – projekt Táborisko Apartmány. Spája sa tu pokojné prostredie s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V troch nízkopodlažných bytových domoch s označením alfa, beta a gama sa nachádza spolu 27 bytových jednotiek. Jedná sa o 1 až 3 izbové nové byty, s prevahou 3 a 2 izbových bytov. K dispozícii sú parkovacie státia pri objekte.
  2. Približne 1 kilometer severne od centra na Sabinovskej ulici bol realizovaný projekt obytného súboru Rezidencia Ovocný sad. V samostatne stojacich, do stavu postavených nízkopodlažných bytových domoch sa na štyroch podlažiach nachádzajú 2 a 3 izbové byty, v jednom bytovom dome sa na piatich podlažiach nachádzajú 4 izbové byty. K objektu patria garáže a parkovacie státia.
  3. Južne od centra mesta na Pavlovičovom námestí boli postavené nové 2 a 3 izbové byty v nadstavbe polyfunkčného bytového domu. Celkovo sa jedná o 15 bytov.

Nové byty Sekčov

  1. Nové byty Prešov získal aj na sídlisku Sekčov. Na Ďumbierskej ulici bol postavený sedempodlažný bytový dom s jeden až troj izbovými bytmi, pričom väčšina z celkového počtu 49 bytov sú 1 a 2 izbové byty.
  2. Na ulici Magurská bol postavený osem poschodový bytový dom Sekčov, v ktorom sa nachádza 71 nových bytov.

Ďalšie nové byty v krajskom meste

  • Výstavba nových bytov na predaj v Prešove sa rozšírila aj do okrajových častí. Severne, v mestskej časti Šidlovec vznikol obytný komplex Pustá dolina, ktorý pozostáva z desiatich nízkopodlažných bytových domov nesúcich ženské mená. V bytových domoch sa spolu nachádza 74 bytov, od 2 izbových až po 5 izbové. Bývanie je v prírodnom prostredí, vzdialené pritom od centra krajského mesta len pár kilometrov.
  • Rozsiahla bytová výstavba, ktorá by mala dať vzniknúť novej obytnej štvrti je plánovaná v severozápadnej časti mesta. Projekt Polyfunkčný súbor TRIROSA tvoria nízkopodlažné bytové domy, dohromady s viac ako tromi stovkami bytov.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Prešov

Nové byty v Košiciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Sabinove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Vranove nad Topľou – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Svidníku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bardejove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Levoči – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Gelnici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Spišskej Novej Vsi – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: