Novostavby Bardejov a okolie

V okresnom meste bolo postavených niekoľko rezidenčných novostavieb v ktorých bol realizovaný predaj bytov. Okrem výstavby nových bytových domov vznikli v Bardejove nové byty aj nadstavbou podkrovia v starších bytových domoch.

Novostavby bytov na predaj v Bardejove

  1. Novostavby v Bardejve reprezentuje napríklad bytový dom postavený na ulici Tačevská, v pokojnom prostredí, približne 1 kilometer juhozápadne od centra mesta.
    V šesť poschodovom polyfunkčnom bytovom dome sa nachádza spolu 18 bytov. Nové byty sú 3 izbové. Parkovanie je riešené parkovacími miestami pri objekte.
  2. Nové byty na predaj v Bardejove boli postavené aj priamo v centre mesta. Nachádzajú sa v troj poschodovom bytovom dome na ulici Stöcklova, ktorá vedie paralelne s Radničným námestím.
  3. Najrozsiahlejší projekt bytovej výstavby v meste v posledných rokoch predstavuje Bocian Komplex. Nachádza sa na ulici Partizánska, len približne 5 minút chôdze, západne od centra mesta. Nové byty sa nachádzajú v troch objektoch A, B, D. V objektoch A a B je po 32 bytov. Na štyroch podlažiach sa nachádzajú 2 izbové byty. V objekte D je na dvoch podlažiach päť 4 izbových bytov. Parkovanie je pri bytovom dome.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Bardejov

Nové byty v Prešove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Svidníku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Sabinove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Starej Ľubovni – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Stropkove – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: