Voľné pracovné miesta Bardejov – práca a brigáda

Práca Bardejov. Aktuálne ponuky zamestnania a brigády cez ÚP a inzerované online. Ďalšie užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri získaní nového zamestnania. Významné spoločnosti v meste a okolí.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Bardejov cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Bardejove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke , kde by ste mali nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP.

Práca Bardejov a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Bardejov sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Bardejovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledovať môžete len tieto najväčšie weby, ale aj ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Bardejove a okolí

Pri hľadaní brigády v Bardejove pre študentov (ale nie len pre nich) sa môžete pozrieť na web stránky pracovných agentúr s pobočkou v meste, alebo navštíviť niektorý z  obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Sú pozície, ktoré si nevyžadujú žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Bardejovské pizzerie: Pizzeria Lucciante, Restauracia pizzeria Familia, Pizza – EXPRES PANDA, Komplex Dolina, Pizzeria PEPINO, La Bello Pizzéria, Pizza Rebeka, donášková služba OpiZza a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Sklady ponúkajú ďalšie príležitosti. Môžete v nich pracovať ako vodič VZV, alebo skladník. Vo výrobných firmách, sa môžete zamestnať ako operátor výroby, v obchode môžete zasa pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Veľa pracovných príležitostí v meste ponúka cestovný ruch. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Artin, Bellevue, Šariš, Ozón, Astória, hotel Bardejov a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii (pre mužov kuchár).

Predavačka – tipy

Príležitostí pre predavačky ponúkajú menšie obchody v centre a na sídlisku. Podstatne viac pracovných príležitostí predstavujú zastúpené potravinové reťazce (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Vyššia koncentrácia väčších aj menších obchodov je v obchodných centrách (OC Centrum, OC Bardejov).

Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Centrum, OC Bardejov) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Ženy sa môžu uplatniť aj v zdravotníctve, ako zdravotná sestra, alebo lekárka. Takúto príležitosť poskytuje napríklad miestna Nemocnica s Poliklinikou Sv. Jakuba. To sú však kvalifikované pozície. Bez kvalifikácie si môžete tu môžete nájsť prácu napríklad ako upratovačka.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese BJ

V Bardejovskom okrese bol v minulosti významným zamestnávateľom výrobca obuvi Jas Bardejov. Dnes medzi nich patria iné firmy. V okresnom meste má sídlo významný medzinárodný prepravca tovaru Hudos (príležitosť pre vodičov MKD), výrobca skrutiek firma KAMAX (práca vo výrobe operátor), veľkosklad potravinárskych výrobkov Makos (práca v sklade – vodič VZV, skladník, vodiči nákladných automobilov), strojárska firma KFŠ-DELTA, či SB Inmart Bardejov (profesie zvárač, obrábač kovov, zámočník).

Z výrobcov obuvi tu nájdete napríklad firmy JAS EXPORT so široký spektrom výrobkov, či na špeciálnu obuv zameranú firmu OBUV ŠPECIÁL.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom. Zamerané sú vo veľkej miera na sprostredkovanie práce v zahraničí ČR a Nemecku.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Svidníku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sabinove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Starej Ľubovni cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Stropkove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: