Novostavby Sabinov a okolie

Prírastok nových bytov v Sabinove nie je vzhľadom na slovenské pomery nijako výrazný, ale dôležité je, že novostavby v meste pribúdajú. Nové byty stavia mesto Sabinov, ako nájomné byty, ale výstavbou sa zaoberajú aj súkromní investori, ktorí ponúkajú novopostavené byty na predaj.

Novostavby bytov na predaj v Sabinove

  1. Tri bytové domy boli postavené v juhovýchodnej časti Sabinova. V štvor podlažných, murovaných bytových domoch je spolu v 43 bytov. Jedná sa o 1 až 3 izbové byty, každý s balkónom a samostatným kúrením. Parkovanie je riešené vytvorenými parkovacími miestami pri objekte.
  2. Nájsť novostavby je v Sabinove možné aj v úplnom centre mesta. Boli postavené v polyfunkčnom bytovom dome napríklad na Námestí Slobody. Na každom z dvoch nadzemných podlaží bytového domu je po deväť bytov, spolu teda 18 bytových jednotiek. Bytové jednotky sú 2 a 3 izbové.

Nové byty na predaj je možné hľadať nie len v objektoch, ktoré sú celé novopostavené. Novostavby vznikajú aj ako nadstavby nad staršími bytovými domami. Podkrovné byty sú často riešené ako mezonety, s veľkou podlahovou plochou.

Nové byty v okrese Sabinov

Možnosť vlastného bývania v novostavbe predstavuje aj bytový dom postavený v Šarišských Michaľanoch. Na troch nadzemných podlažiach sa nachádza spolu 12 bytov. 2 a 3 izbové byty majú samostané kúrenie. Šarišské Michaľany sú od Sabinova vzdialené len približne 3 km juhovýchodným smerom.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Sabinov

Nové byty v Prešove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bardejove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Starej Ľubovni – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Kežmarku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Levoči – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: