Voľné pracovné miesta Stará Ľubovňa – práca a brigáda

Práca Stará Ľubovňa, Podolínec a okolie. Ak si hľadáte brigádu alebo nové zamestnanie, na tejto stránke nájdete linky na inzerované voľné miesta ako aj ďalšie užitočné informácie ohľadom hľadania práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Stará Ľubovňa cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Starej Ľubovni cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Kde by ste mali nájsť aj ponuky pre uchádzačov ZŤP.

Práca Stará Ľubovňa a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Stará Ľubovňa sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Staroľubovnianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU. Vo väčšine prípadov si však bohato vystačíte sledovaním vyššie uvedených  webových stránok, ktoré zamestnávatelia využívajú najčastejšie.

Možnosti brigády v Starej Ľubovni a okolí

Pri hľadaní brigády v Starej Ľubovni pre študentov (ale nie len pre nich) môžu pomôcť  pracovné agentúry. Príležitosti často ponúkajú aj predajne obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Na vykonávanie niektorých profesií nebudete potrebovať žiadne špeciálne schopnosti alebo zručnosti. Môžte sa v nich preto zamestnanie takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Ako muž, ak máte vodičský preukaz môžete pracovať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Staroľubovnianske pizzerie: Paparazzi Pizza Express, Reštaurácia Kolkáreň, Pizzeria Tiamo, Pizzeria da Fofo, Ristorante Pizzeria Palma, Hala Marianna a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Família, SOREA Ľubovňa, hotelový komplex Komeko, Vrchovina, penzión Gurmen a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii (aj kuchár).
Lákadlom pre návštevníkov je predovšetkým hrad a skanzen

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúka centrum mesta, obchodné centrá (OC Vendo Park, obchody pri Kauflande, OC Marcus center) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk-Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SL

V Staroľubovnianskom okrese je najsilnejšia koncentrácie väčších firiem v okresnom meste.

Z potravinárskych firiem tu má svoje sídlo napríklad firma GAS Familia, ktorá je významným slovenským výrobcom alkoholických nápojov, či konzervárenská spoločnosť BRAVIS.

Zastúpený je aj elektrotechnický priemysel Panasonic Industrial Devices Slovakia, ktorá vo svojom závode vyrába tunery do televízorov a automobilov. Firma MKEM zasa vyrába káble, adaptéry a ďalšie zariadenia.

Významnou stavebnou firmou je spoločnosť PIENSTAV.

V meste pôsobí aj obchodná firma T.I.S. Slovakia, zaoberajúca sa predajom bytových textílií (posteľná bielizeň, uteráky, osušky, závesy, záclony a pod.) aj pre hotely.

Veľkým podnikom v meste Podolínec je výrobca polystyrénových izolácií, firma POLYFORM, ktorá tu má svoje sídlo aj výrobný závod.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bardejove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Kežmarku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sabinove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: