Voľné pracovné miesta Gelnica – práca a brigáda

Práca Gelnica. Najlepšie online zdroje pre hľadanie brigády, alebo zamestnania v meste aj v celom okrese (inzertné a pracovné portály).


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Gelnica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Gelnici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mal by to byť tiež najlepší zdroj pre ponuky zamestnania pre ZŤP. Plus EURES ponúka pomoc pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Gelnica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Gelnica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Gelnického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Obvykle si vystačíte s uvedenými webovými stránkami, ale môžete využiť, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Gelnici a okolí

Pri hľadaní brigády v Gelnici pre študentov (ale nie len pre nich) môžete sledovať webové stránky pracovných agentúr, ale pozrieť sa môžete aj na weby obchodných reťazcov prípadne ich môžete navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Nasledujúce profesie predstavujú príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Gelnické pizzerie: a ďalšie.Emporio x pizza pub, Pizzeria Insomnia.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, či výrobné firmy kde môžete pracovať ako vodič VZV, skladník, alebo ako operátor výroby. V obchode môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Runa, horský hotel Smrečina a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, CBA, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese GL

V Gelnickom okrese má historicky najväčšie zastúpenie strojársky a hutnícky priemysel. Väčšina veľkých podnikov sa však nachádza mimo okresného mesta, v obci Prakovce. Patrí medzi ne predovšetkým spoločnosť Railway Casted Components. Zlievareň, ktorá vyrába odliatky pre železničné vozidlá (podvozky pre vagóny). Pôsobí tu aj firma TREVA, alebo strojárenský podnik Prakon, ktorý vyrába náradie a ďalšie výrobky.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Spišskej Novej Vsi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rožňave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: