Voľné pracovné miesta Lučenec – práca a brigáda

Práca Lučenec, Fiľakovo a okolie. Hľadáte si brigádu, alebo zamestnanie? V meste, alebo v rámci okresu? Tu nájdete najlepšie online zdroje pracovných ponúk, ako aj ďalšie užitočné informácie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Lučenec cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Lučenci cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Je to aj vhodný web pre hľadanie ponúk pre zamestnanie ZŤP. ÚP môže pomôcť aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Lučenec a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Lučenec sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Lučeneckého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Zvyčajne je postačujúce sledovať len tieto vybrané webové stránky, spolu s portálom ISTP. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Lučenci a okolí

Pri hľadaní brigády v Lučenci pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť aj weby agentúr práce, či väčších obchodov v meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Pre vykonávanie niektorých profesií nepotrebujete žiadnu, alebo takmer žiadnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Lučenecké pizzerie: Notre pizza & bar, Pizzeria Ragazza, Pizzeria Romantik, Pizza Cica, LA ViVA – Pizza & Steak Restaurant, Pizza Mondo, Pizzeria La Grande.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete pracovať na pozícii operátor výroby, ale aj obchody, kde sa môžete zamestnať ako predajca, alebo ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Clavis, Pelikán, Best Western Hotel Reduta, P7 a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Stop.Shop., OD Prior, OC Galéria) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese LC

Väčšina firiem ktoré zamestnávajú najviac zamestnancov v Lučeneckom okrese sídli priamo v okresnom meste.
Zastúpenie tu má drevospracovateľský priemysel, ktorý zastupuje napríklad výrobca nábytku, firma Ekoltech, výrobou a balením potravinárskych výrobkov sa zaoberá spoločnosť CBA Slovakia, výrobou stavebných materiálov – dlažieb a obkladov sa zaoberá firma Novoker a pôsobí tu aj významný výrobca automobilových komponentov firma Johnson Controls.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Rimavskej Sobote cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poltári cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Veľkom Krtíši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Detve cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Revúcej cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: