Voľné pracovné miesta Veľký Krtíš – práca a brigáda

Práca Veľký Krtíš, Modrý Kameň a okolie. Odkazy na aktuálne ponuky na zamestnanie a brigády. Pracovné príležitosti pre mužov a ženy v okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Veľký Krtíš cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta vo Veľkom Krtíši cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Úrad práce prostredníctvom služby EURES dokáže pomôcť aj pri získaní práce v zahraničí. V databáze sa nachádzajú aj pracovné ponuky pre ZŤP.

Práca Veľký Krtíš a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Veľký Krtíš sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Veľkokrtíšskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Obvykle stačí využívať uvedené webové stránky, pretože sú najnavštevovanejšie zo strany zamestnávateľov. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády vo Veľkom Krtíši a okolí

Pri aktívnom hľadaní brigády vo Veľkom Krtíši pre študentov (ale nie len pre nich) môžu pomôcť aj pracovné agentúry, a brigádu si jednoducho môžete nájsť aj v prevádzke niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Veľkokrtíšske pizzerie: Pizzeria Lamami, reštaurácia Mafík, Pizzeria Ratatouille.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Žena si najľahšie môžete nájsť zamestnanie v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Dolina, penzión Kaštieľ, hotel Koprovnica v obci Dolná Strehová a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Kocka) a supermarkety (Lidl, Billa, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese VK

Z priemyselných podnikov sa v okresnom meste sa nachádza predovšetkým odevná firma PANZZ (uplatnenie pre pozície šička).
Ďalší veľký zamestnávatelia sa vo Veľkokrtíšskom okrese nachádzajú napríklad v meste Modrý Kameň. Či už je to spotrebné družstvo COOP Jednota, alebo firma VALVECO SK, vyrábajúca priemyselné armatúry (ventily, klapky, kohúty, atď.).

Veľký význam má v okrese poľnohospodárstvo. Medzi dôležitých producentov patrí Poľnohospodárske družstvo akcionárov „Ipeľ“ v obci Balog nad Ipľom. Nadväzujúci potravinársky priemysel zastupuje bratislavská firma Equus, ktorá má výrobnú prevádzku v obci Vinica. Spoločnosť spracováva a mrazí zeleninu a vyrába tiež aj hotové mrazené jedlá.

V obci Malý Krtíš vyrába fitness cvičebné zariadenia spoločnosť TECHNOGYM.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Detve cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Lučenci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Krupine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: