Novostavby Púchov a okolie

Oproti niektorým iným okresným mestám trenčianskeho kraja, pribúdali rezidenčné novostavby v Púchove pomerne rýchlym tempom. Veľký podiel na bytovej výstavbe má samotné mesto Púchov, podporou výstavby mestských nájomných bytov.

Novostavby bytov na predaj v Púchove

Výstavbou nových bytov určených na predaj sa zaoberali developerské firmy. Na predaj bola vyčlenená aj časť bytov v bytových domoch s nájomnými bytmi.

Viacero novostavieb bolo riešených ako polyfunkčné objekty a boli postavené v blízkosti centra mesta v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou.

  1. V lokalite Dvory boli postavené osempodlažné polyfunkčné bytové domy, v ktorých sa nachádzajú 1, 2 a 3 izbové byty. Parkovanie je riešené formou garážových státí priamo v suteréne bytových domov.
  2. Nové byty v Púchove pribudli aj na ulici Moravská. Stojí tam šesť podlažný polyfunkčný bytový dom, v ktorom sa nachádzajú 1 až 4 izbové byty, ktorých je spolu v objekte 33. K bytom sú k dispozícii garážové státia v podzemnej garáži.
  3. Severne od centra Púchova, v blízkosti nákupného centra a bytových domov komplexu Dvory boli postavené dva bytové domy projektu Rubicon. V šesť a sedem podlažných bytových domoch sa nachádzajú 1 až 3 izbové byty a na najvyššom poschodí veľkometrážne strešné byty. Parkovanie je možné v podzemnej garáži, alebo na parkovisku pri objekte. V areáli sa nachádza detské ihrisko.
  4. Nové byty sa nachádzajú aj v bytovom dome na Štefánikovej ulici alebo na ulici Okružná (2 a 3 izbové byty)

Nové byty v okolí

Alternatívou pre kúpu nového bytu priamo v okresnom meste môže byť kúpa bytu na predaj v novostavbe v okolitých obciach. Napríklad v obci Beluša, vzdialenej len približne 5 km južne od Púchova bol postavený trojpodlažný bytový dom s dvadsiatimi bytmi. Ďalších 9 bytov sa nachádza na prvom až treťom nadzemnom podlaží štvorpodlažného bytového domu v centre Beluše. Jedná sa o 2 a 3 izbové byty. Na parkovanie je k dispozícii parkovisko pri dome.
V obci je dostupná úplná občianska vybavenosť a sú z nej okrem Púchova dobre dostupné aj mestá Ilava a Považská Bystrica.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Púchov

Nové byty v Považskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Ilave – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bytči – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trenčíne – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: