Voľné pracovné miesta Púchov – práca a brigáda

Práca Púchov. Inzeráty s ponukou voľných miest v meste a celom okrese. Nájdite si svoje nové zamestnanie alebo brigádu online.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Púchov cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Púchove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste na nej nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP, nakoľko je to v tomto smere najlepší zdroj.

Práca Púchov a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Púchov sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Púchovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Okrem vyššie uvedených najlepších webov na hľadanie práce v regióne môžete využiť aj  ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Púchove a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/puchov/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Púchove pre študentov (ale nie len pre nich)  môžu pomôcť pracovné agentúry, a brigádu si jednoducho môžete nájsť aj v prevádzke niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. V nich sa môžete zamestnať takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. So skupinou B alebo C môžete pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Púchovské pizzerie: Pizza Bene, Pizzeria Pohoda, Pizzeria Valdagno, Lietajúca pizza a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, (pozície vodič VZV, skladník), výrobné firmy (operátor výroby), obchody (predajca, SBS).
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatníte sa ľahko ako predavačka, ale aj ako upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Alexandra, Alexandra Šport Hotel, vila Wili Royal v Belušských Slatinách, hotel František v obci Lazy pod Makytou a ďalšie), či barmanka, aleb čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Relevant centrum, OC STOP.SHOP., obchodné centrum na Štefánikovej ulici) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Príležitosti pre ženy ponúka aj zdravotníctvo (zdravotná sestra, lekárka, upratovačka). Najväčším zdravotníckym zariadením je Nemocnica s poliklinikou ZDRAVIE.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PU

V Púchovskom okrese patria medzi najväčších zamestnávateľov gumárne.
V okresnom meste má výrobné haly spoločnosť Continental Matador Rubber, ktorá okrem pneumatík vyrába aj dopravné pásy a špecializované stroje pre gumárenský priemysel. Pneumatiky pre nákladné autá vyrába firma Continental Matador Truck Tires. Predajom pneumatík sa zaoberá spoločnosť Matador Slovensko.

Okrem gumárskeho priemyslu má v meste zastúpenie aj textilný. Firma Makyta tu vyrába konfekciu a auto poťahy. Potravinársky priemysel zastupuje mäsokombinát – Púchovský mäsový priemysel, vyrábajúci šunky, salámy, klobásy a ďalšie mäsové výrobky pod značkou Baron.

Logistike sa venuje firma Gimax Servis (vodič VZV, skladník)

Mimo okresného mesta sa väčšie firmy nachádzajú v obci Lednické Rovne. Spoločnosť RONA tu vyrába sklenené výrobky pre domácnosti i gastronómiu. Firma YURA Corporation Slovakia zasa zhotovuje káblové zväzky a ďalšie diely pre výrobcov automobilov.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Považskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ilave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bytči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: