Voľné pracovné miesta Považská Bystrica – práca a brigáda

Práca Považská Bystrica. Aktuálne inzerované ponuky zamestnania a brigády v meste a okolí. Praktické informácie, ktoré vám pomôžu s ich získaním.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Považská Bystrica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Považskej Bystrici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, ktorá je vhodným zdrojom aj pre uchádzačov ZŤP.

Práca Považská Bystrica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Považská Bystrica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Považskobystrického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Počet webov, ktoré budete sledovať môžete zúžiť na vyššie uvedené, pretože ich využíva drvivá väčšina zamestnávateľov. Môžete ale použiť aj ďalšie pracovné a inzertné portály nájdete ich TU.

Možnosti brigády v Považskej Bystrici a okolí

Pri hľadaní brigády v Považskej Bystrici pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť pracovné agentúry. Príležitosti ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžaduje skoro nijakú zvláštnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Skoro každý muž môže ihneď. pracovať ako vodič.  Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Považskobystrické pizzerie: Pizzéria Pohoda, Pizza Pertutti, Pizzeria JOJO, Pizzeria La Primavera (Rozkvet), Pizzeria JMJ a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Najdostupnejšie pozície pre ženy sú hlavne: predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Garni, Sparta, Sparta, Podhradie, hotel Považská Bystrica, penzión TERNO a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (obchodný dom Prior, OC Mpark, nákupné centrum Family Center) a supermarkety (Tesco, Lidl, CBA, Hypernova (Terno) a ďalšie). V meste sú aj predajne NAY Elektrodom, dm drogerie markt, a ďalšie. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PB

Medzi firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v Považskobystrickom okrese sa viac-menej koncentrujú v okresnom meste.

Firma HANIL E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA tu vyrába rôzne plastové komponenty pre automobilový priemysel, spoločnosť Sauer – Danfoss vyrába strojové časti pre mobilné pracovné stroje, firma ADTOOL vyrába kožené poťahy na automobilové volanty (šička) a Dongil Rubber Belt Slovakia (DRB) vyrába tesnenia pre automobilový priemysel. Považské strojárne LETECKÉ MOTORY vyrábajú prúdové letecké motory.

V meste má výrobnú prevádzku aj tradičný výrobca veľkorozmerných valivých a otočných ložísk firma PSL.

Firma RAVEN, sa zaoberá distribúciou hutníckeho materiálu.

V obci Považské Podhradie spoločnosť DOR vyrába hliníkové a zinkové tlakové odliatky.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bytči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ilave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Púchove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: