Voľné pracovné miesta Ilava – práca a brigáda

Práca Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica a okolie. Odkazy na aktuálne ponuky na zamestnanie a brigády inzerované cez Úrad práce a inde na webe. Pracovné príležitosti v regióne pre mužov a ženy.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Ilava cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Ilave cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Je to jeden z najbohatších zdrojov ponúk pre ZŤP. Špecializovaný pracovník úradu vám pomôže aj s  hľadaním zamestnania v zahraničí.

Práca Ilava a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Ilava sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Ilavského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Keď sa nechcete preberať rovnakými inzerátmi, tak v zásade je postačujúce využívať len uvedené webové stránky. Inak ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Ilave a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/ilava/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Ilave pre študentov (ale nie len pre nich) môžu pomôcť aj pracovné agentúry, a brigádu si jednoducho môžete nájsť aj v prevádzke niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu a môžete sa tak zamestnať ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž vodičským preukazom sa vie zamestnať ako vodič. Ak má skupinu B (alebo aj C) môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Ilavské pizzerie: Cafe Bar & Pizzeria LA´TORRE, Pizzeria a Reštaurácia Venezia, Pizzeria M3 a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ako vodič VZV, alebo skladník môžete pracovať v sklade. Výrobné firmy, ponúkajú možnosť  zamestnať sa ako operátor výroby. V obchode môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi dostupné pozície patrí: predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Moravec, hotel Vršatec v obci Pruské, hotely Dynamic a Victória v Novej Dubnici a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú centrá miest, obchodné centrá a supermarkety (v mesta napríklad Lidl, v Dubnici nad Váhom aj Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, či CBA). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese IL

Najviac veľkých podnikov v Ilavskom okrese sa nachádza v Dubnici nad Váhom a Novej Dubnici.

V okresnom meste má prevádzku firma LEONI Slovakia, výrábajúca káblové zostavy pre svetové automobilky.
Dodávateľom pre svetové automobilky je aj firma Halla Climate Control Slovakia (HCC), člen skupiny Visteon, ktorá sa zaoberá výrobou klimatizačných jednotiek.

Významným zamestnávateľom je aj obrovské logistické centrum – Distribučné centrum (DC) Kaufland Ilava – Klobušice. Sklad Predstavuje príležitosti zamestnania pre pozície skladník, vodič VZV a ďalšie.

V stavebníctve ponúka pracovné príležitosti firma Sestav.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Považskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Púchove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: