Voľné pracovné miesta Trenčín – práca a brigáda

Práca Trenčín, Trenčianske Teplice, Nemšová a okolie. Aktuálne inzerované pracovné ponuky pre krajské mesto a celý okres online. Možnosti zamestnania alebo brigády. Podniky zamestnávajúce v okrese najviac zamestnancov. Ďalšie rady pre hľadanie nového zamestnania.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Trenčín cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Trenčíne cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke čo je spomedzi všetkých jeden z najlepších zdrojov ponúk pre ZŤP.

Práca Trenčín a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Trenčín sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Trenčianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Ponuky na zamestnanie nájdete aj v riadkovej inzercii regionálneho inzertného denníka PARDON. Nájdete ich aj na webovej stránke denníka tu.

Okrem vyššie uvedených najlepších webov na hľadanie práce v regióne môžete využiť aj ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Trenčíne a okolí

Pri hľadaní brigády v Trenčíne pre študentov (ale nie len pre nich) asi najviac pomôžu  pracovné agentúry. Niekedy stačí navštíviť len ich webové stránky, ale môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžadujú žiadne zvláštne schopnosti, či vedomosti a môžete ich začať vykonávať skoro ihneď po reagovaní na ponuku.
Práca pre mužov:
Patrí k nim napríklad profesia vodič, zvlášť ak ide o pozície, ktoré si vyžadujú vodičský preukaz skupiny B.  Môže potom pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Trenčianske pizzerie: Pizza Ariva, Pizzeria Paradiso, Reštaurácia Dantes, Penzión Da Giacomo, Restaurant & Pizzeria MARKUS, Alex pizza, Regal Pizza, Reštaurácia Papanica, Reštaurácia Boston, Pizzeria Da Giuseppe a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Pomerne rýchlo sa môžete zamestnať ako upratovačka, recepčná, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Magnus, Pod hradom, Elizabeth, S.O.G., Šport hotel Ostrov, Grand hotel, penzión Magnólia a množstvo ďalších penziónov), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii, ale aj v McDonalds (McCafe).

Najviac príležitostí môžete nájsť v obchode, kde môžete pracovať ako predavačka.

Predavačka – tipy

Obchodné ulice v centre mesta a obchodné centrá ponúkajú najviac príležitostí pre prácu redavačky na jednom mieste. V mest sa nachádza OC Laugaricio s viac ako stovkou obchodov (H&M, C&A, New Yorker, Marks&Spencer, Gate, Humanic, Baťa, Intersport, Panta Rhei, dm drogerie markt a ďalšie), ZOC Max (obchody Datart, Orsay, Gate, atď.), OC Južanka, OC STOP.SHOP., obchodná galéria v Masaryčky Business Center, Prior. Nachádzajú sa tu aj predajne Nay elektrodom, Asko nábytok, Baumax a ďalšie. V meste nájdete supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA, COOP Jednota, Hypernova (Terno) (viaceré obchodné reťazce majú v meste aj po niekoľko predajní) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Pre ženy, ale aj pre mužov poskytujú množstvo pracovných príležitostí zdravotníctvo (zdravotná sestra, lekár, lekárka) a školstvo (učiteľ, učiteľka). Zo zdravotníckych zariadení sú najväčšie Fakultná nemocnica, Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka. Učitelia si môžu vybrať z množstva základných a stredných škôl a aj z jednej vysokej školy (Vysoká škola manažmentu).

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese TN

Medzi významné podniky, čo sa týka počtu zamestnancov v Trenčianskom okrese patria dodávatelia pre automobilový priemysel, napríklad firma ELE Advanced Technologies, alebo výrobca káblových zostáv firma LEONI Slovakia.

Zo strojárenských podnikov sa v meste možno spomenúť firmu TRENS SK, ktorá vyrába obrábacie stroje, firmu BOST SK, ktorá sa zaoberá predajom CNC strojov, ale aj strojárskou výrobou, či Letecké opravovne, ktoré opravujú lietadlá a vrtuľníky. Pôsobí tu aj významná montážna firma – MONTÁŽE Trenčín. Predstavujú príležitosti pre profesie zvárač, operátor CNC strojov (fréza, sústruh), atď.

Spoločnosť Old Herold v meste vyrába alkoholické nápoje.

Mnoho ľudí pracuje aj pri organizovaná výstav. Tejto činnosti sa venuje spoločnosť EXPO CENTER.

Významným zamestnávateľom bol v Trenčíne výrobca LCD obrazoviek AU Optronics, ktorý sa teraz zameriava na ich servis.
V Trenčíne pôsobí aj tlačiarenská firma PrintAlliance AM (profesie grafik, tlačiar), či výrobca tlačív spoločnosť IGAZ.

Firma LEONI Slovakia má odštepný závod aj v obci Trenčianska Teplá. V obci Selec pri Trenčíne má svoju prevádzku nábytkárska firma PHASE, ktorá vyrába sedacie súpravy. V Nemšovej vyrába firma Vetropack Nemšová sklené obaly. V obci Trenčianska Teplá sídli cukrovar Považský cukor.

Viaceré firmy využívajú priemyselný park Trenčín, patrí medzi ne napríklad japonské zastúpenie firmy Akebono, ktorá tu vyrába komponenty pre automobilový priemysel.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. V meste majú svoje pobočky napríklad tieto pracovné agenrtúry: Edymax, CPL Jobs, MANPOWER SLOVENSKO, AktivPersonal, Stegmann Slovakia.
Odkaz na kompletný zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bánovciach nad Bebravou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ilave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Novom Meste nad Váhom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Považskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Púchove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: