Novostavby Piešťany a okolie

Byty v novostavbePiešťany sú atraktívnym miestom na bývanie. Prispievajú k tomu predovšetkým asi najznámejšie slovenské kúpele. Vďaka vlakovému spojeniu a diaľnici je z nich dobre dostupná Trnava a aj hlavné mesto Bratislava.

Novostavby bytov na predaj v Piešťanoch

Nájsť novostavby v Piešťanoch nie je žiadny problém a netýka sa to len starých, ale aj nových bytov, čo je odrazom veľkého záujmu developerov stavať v tomto meste.

  1. V na severnom okraji Piešťan, medzi ulicami Žilinská cesta a Pod Párovcami bol postavený bytový dom Pod Párovcami. Nachádzajú sa v ňom na štyroch poschodiach 1 až 4 izbové byty (najviac je 1 a 2 izbových). Spolu ich je 69. Bytom sú k dispozícii vnútorné aj vonkajšie parkovacie miesta. Osviežujúca je zelená plocha v rámci objektu.
  2. V juhovýchodnej časti mesta, na ulici Bratislavská bol vybudovaný obytný komplex Pri Dubovej. Pozostáva zo šiestich nízkopodlažných bytových domov. Nachádzajú sa v nich 1 až 3 izbové byty, niektoré riešené ako mezonety, celkovo 83 jednotiek. Na parkovanie je možné využiť garáže a garážové alebo parkovacie státie. Z priestoru ohraničeného bytovými domami je vytvorená zelená oddychová zóna.
  3. Výstavba rezidenčných nehnuteľností, či už vo forme rodinných domov, alebo bytov prebieha na južnom okraji Piešťan. Zástavbu sídliska Lodenica pri vodnej nádrži Sĺňava doplnil polyfunkčný bytový dom pozostávajúci z troch sekcií (jedna troj a dve štvorposchodové). V bytovom dome sa nachádza 36 bytov od 2 izbových až po 5 izbové mezonety. Lokalita poskytuje široké možnosti športového vyžitia.
  4. Takisto v južnej časti mesta, pri Váhu, na ulici Miki Waltariho bol postavený šesťposchodový bytový dom pozostávajúci z troch sekcií.
  5. Na Komenského ulici stoja dva novšie dvojposchodové bytové domy, pričom v každom z nich sa nachádza po 5 bytov, 2 a 3 izbových.

Nové byty v centre

  1. Bývanie priamo v centre Piešťan ponúka polyfunkčný objekt Centroom, na ulici Nitrianska, v blízkosti obchodného centra Aupark. Byty, ktorých je spolu 44 sa nachádzajú na 3. až 7. poschodí domu. 3 sú 3 izbové, zvyšné sú 1 a 2 izbové byty. Na parkovanie sú k dispozícii parkovacie státia.
  2. Bývanie v centre okresného mesta v novostavbe je možné aj vďaka projektu DOPPIO. Pozostáva z dvoch nízkopodlažných polyfunkčných bytových domov, na uliciach Teplická a Sládkovičova. V objektoch sa na druhom až štvrtom poschodí nachádzajú 2 a 3 izbové byty, jeden 1 izbový a jeden 4 izbový. Spolu 15 bytov. Byty majú k dispozícii garážové státia v podzemí.
  3. Možnosť bývať čo najbližšie k centru pravdepodobne reprezentuje polyfunkčný apartmánový dom ENZO, nachádzajúci sa na ulici Nálepkova. Apartmány sa nachádzajú na 1. až 5. poschodí, na podzemnom podlaží sú umiestnené garážové státia. Cez štyridsať apartmánov je 1, 2 a 3 izbových, ktoré majú k dispozícii priestranné balkóny, alebo terasy.
  4. V Piešťanoch sa nachádza aj veľa starších novostavieb. Napríklad severne od centra na ulici Čachtická trojposchodový bytový dom, štvorposchodový na ulici Stromová, či päťposchodový na ulici Emila Belluša. Západne od centra Piešťan štvorposchodový bytový dom na ulici Mlynská, alebo päťposchodový v centre na Nálepkovej ulici.
  5. Nové byty na predaj v Piešťanoch sú realizované aj ako nadstavby starších bytových domom. Príkladom môže byť nadstavba bytového domu na Vajanského ulici s deviatimi 3 až 4 izbovými bytmi, alebo 2 až 4 izbové byty na ulici Kuzmányho.

Bytové novostavby v okrese

Aj blízke okolie Piešťan láka developerov. Príkladom je obec Sokolovce, vzdialená len 6 km južne od centra okresného mesta, v ktorej bol postavený obytný dom so štyridsiatimi bytmi. 1 až 3 izbové byty sa nachádzajú na štyroch podlažiach.

Projekt trojpodlažného bytového domu v obci Dubovany, ktorá sa nachádza 12 km juhozápadne od Piešťan zahŕňa 33 bytov. Byty sú 2 a 3 izbové.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Piešťany

Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Hlohovci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Myjave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Novom Meste nad Váhom – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Topoľčanoch – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Senici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Skalici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: