Novostavby Trnava a okolie

Byty v novostavbeObrovské investície, ktoré dali vzniknúť množstvu pracovných príležitostí v Trnave a okolí, mali vplyv aj na dopyt po bývaní. Na jeho zvýšenie developeri zareagovali výstavbou viacerých rezidenčných nehnuteľností.

Novostavby bytov na predaj v Trnave

 1. Moderné bývanie v tesnej blízkosti Starého mesta ponúka polyfunkčný bytový dom na ulici Satrohájska. Nové byty sa nachádzajú na 2. až 6. nadzemnom podlaží, v podzemí sú k dispozícii garážové státia. Byty, ktorých je spolu presne 50 sú 1 až 4 izbové.
 2. V pokojnom prostredí, severozápadne od centra mesta na ulici Terézie Vansovej bol postavený polyfunkčný bytový dom ALBERT. Na šiestich nadzemných podlažiach sa v ňom nachádza štyridsaťdva 1 až 3 izbových bytov. Na parkovanie sú bytom k dispozícii podzemné garážové státia a parkovacie miesta pri dome.
 3. Severovýchodne od centra, na sídlisku Vodáreň, na ulici Okružná, v blízkosti nákupného centra TESCO bol postavený šesťposchodový polyfunkčný bytový dom Adam. Takmer štyridsiatka bytov sa nachádza na prvom až šiestom poschodí. Jedná sa o 1 až 4 izbové byty. Parkovanie je riešené parkoviskom pri bytovom dome.
 4. Južne od centra mesta bol postavený bytový dom na ulici Andreja Žarnova. V blízkosti je Fakultná nemocnica Trnava, veľmi dobre dostupné je centrum aj železničná stanica. Na 2 až 6 podlaží sa nachádzajú prevážne 2 a 3 izbové byty. Okrem nich sa v bytovom dome nachádza aj niekoľko 4 izbových bytov, jednoizbový byt a garsónka.

Prednádražie

 1. Na sídlisku Prednádražie sa nachádza hneď niekoľko rezidenčných novostavieb. Na ulici Bedřicha Smetanu, približne 1,5 kilometra juhozápadne od centra mesta sú nové bytové domy napojené na pôvodnú bytovú zástavbu a nachádza sa v nich vyše päťdesiat 1, 2 a 3 izbových bytov. Výhodou je množstvo zelene (park Janka Kráľa), ale aj blízkosť obchodného centra. Parkovacie miesta na nachádzajú pri objekte.
 2. Neďaleko, na ulici Kornela Mahra, bol postavený osemposchodový bytový dom. Nachádza sa v ňom 87 bytov, pričom sa jedná o 2 a 3 izbové byty, na najvyššom poschodí riešené ako mezonety. Trojizbových bytov je o polovicu viac ako dvojizbových.
 3. Na sídlisku Prednádražie II, na ulici Beethovenova, sa nachádza novostavba projektu Cassalle. Jedno až štvorizbové byty, ktorých je spolu 54 sa nachádzajú na trinástich poschodiach. V blízkosti bytového domu je dostupná prakticky kompletná občianska vybavenosť. Najvyššie poschodia vďaka výške budovy ponúkajú ničím nerušený výhľad na všetky svetové strany. Parkovacie sú rozmiestnené okolo objektu.
 4. Rozsiahly obytný súbor, so 150 bytmi bol vybudovaný na sídlisku Prednádražie, na ulici Botanická, pri botanickej záhrade. V prevážne sedemposchodových bytových domoch sa nachádzajú 1, 2, 3 a 4 izbové byty s možnosťou parkovania v suteréne, alebo pri objekte.

Koniarekova

Veľké množstvo nových bytov pribudlo v Trnave na jej východnom okraji, v pokojnom prostredí na ulici Koniarekova. V dvoch etapách tu boli vybudované bytové domy, v ktorých v každom sa nachádza takmer stovka 1 až 4 izbových bytov. Na parkovanie sú bytom k dispozícii okrem vonkajšieho parkoviska aj podzemné garáže a garážové státia. V okolí sa nachádza komplexná občianska vybavenosť.

Centrum

 1. Bývať v Trnave v novom byte je možné aj priamo v centre. Nadštandardné bývanie poskytuje polyfunkčný bytový dom Vila Kapitula na ulici Kapitulská v Starom meste. Nachádzajú sa v ňom 3 a 4 izbové, veľkometrážne byty s parkovaním v podzemnej garáži.
 2. Ďalšie možnosti bývania priamo v centre Trnavy ponúka projekt polyfunkčného domu U kráľa Ľudovíta, na spojnici Hviezdovej a Hornopotočnej ulice. Na nadzemných podlažiach sa nachádzajú obchodné a administratívne priestory a 20 bytov. Byty, prevážne 2 a 3 izbové, ale aj 1 a 4 izbové sa nachádzajú na 2. až 4. nadzemnom podlaží. V podzemí sú k dispozícii priestory na parkovanie.
 3. Takisto projekt bytového domu Malý Paríž na ulici Hornopotočná dáva možnosť bývania v centre Trnavy. Viac ako 60 bytov určených na predaj sa nachádza na 1. až 3. poschodí. Byty sú 1 až 5 izbové, niektoré veľkometrážne a mezonetové. Podzemné podlažie je určené na parkovanie.
 4. Menej bytov ponúka novostavba bytového domu na Halenárskej ulici. V dome sa nachádzajú 2 a 3 izbové byty.
 5. Bývanie v centre Trnavy dopĺňa zaujímavý architektonicky projekt Leonardo, na Hollého ulici. Jedná sa o polyfunkčný objekt, v ktorom možnosť bývania poskytuje 18 bytov na vrchných troch podlažiach. V podzemí domu sa nachádzajú garážové státia.

Ďalšie možnosti moderného bývania v Trnave

Bývanie v novom ponúkajú aj nadstavby starších bytových domov. V Trnave boli takto realizované novostavby mezonetových bytov napríklad na dome na ulici Štefana Cyril Parráka, Botanická, Študentská, či Zelenečskej.

Byty v Trnave na predaj pribúdajú aj vďaka projektu obytnej zóny Arboria Park, na severovýchodnom okraji mesta.

Nové byty v okolí Trnavy

Obvykle lacnejšiu alternatívu k bývaniu priamo v krajskom mesta ponúkajú novostavby v blízkom okolí Trnavy.

 • Možnosti bývania v novostavbe v tichom prostredí a zároveň v blízkosti veľkého mesta ponúka bytový komplex PARNAS. Nachádza sa len 3 km západne od Trnavy, na okraji obce Biely Kostol. V nízkopodlažných bytových domoch sa nachádzajú 1 až 3 izbové byty so samostatným kúrením a parkovaním pred domom.
 • V tesnej blízkosti Trnavy, juhozápadným smerom v obci Hrnčiarovce nad Parnou bol postavený štvorpodlažný bytový dom s 24 bytmi. Byty majú vlastné kúrenie.
 • Na okraji obce Opoj nachádzajúcej sa približne 10 km juhovýchodne od Trnavy boli postavené nízkopodlažné bytové domy. Nachádzajú sa v nich 2, 3 a 4 izbové byty.
 • Nové byty boli postavené aj v obci Dolné Lovčice, položenej východne od Trnavy. V dvoch trojpodlažných bytových domoch sa nachádza takmer dvadsiatka 1, 2 a 3 izbových bytov.
 • Možnosť nízkoenergetického bývania ponúka obec Šelpice vzdialenej od Trnavy približne 5 km severozápadným smerom. Energeticky úsporné 1 až 4 izbové byty sa nachádzajú na štyroch nadzemných podlažiach bytových domov.
 • V obci Vlčkovce pri obci Opoj boli postavené štvor a päť podlažné bytové domy. V každom dome sa nachádzajú 2 a 3 izbové byty na predaj. Spolu sa v každom bytovom dome nachádza 16 bytov.
 • Nové nízkoenergetické rezidenčné nehnuteľnosti sa nachádzajú aj v obci Boleráz, vzdialenej 13 km severozápadne od Trnavy. Dvoj a trojizbové byty majú vlastné kúrenie a parkovacie státie pri objekte.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Trnava

Nové byty v Pezinku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Senci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Piešťanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Hlohovci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Myjave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Senici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Malackách – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: