Novostavby Senica a okolie

Senica nemá núdzu o možnosti bývania v novostavbe. Vo veľkej miere sa o výstavbu nových bytov stará mesto, ale v prevažnej miere sa jedná o mestské nájomné byty. Podporovaná je aj výstavba rodinných domov.

Novostavby bytov na predaj v Senici

  1. Nové byty na predaj v Senici boli postavené v rámci projektu polyfunkčného bytového domu v blízkosti centra, na ulici Sadová, pri Záhorskej galérii. Na 1. až 5. poschodí sa nachádzajú 2, 3 a 4 izbové byty, ktorých je v dome spolu 55. V blízkosti sa nachádza komplexná občianska vybavenosť (školy, Poliklinika Senica, Kaufland). Na parkovanie sú k dispozícii garážové státia na prízemí a parkovacie miesta pri objekte.
  2. Predaj bytov bol realizovaný aj v bytovom dome postavenom na severnom okraji Senice, v časti nová Sotina. V štvorpodlažnom bytovom dome sa nachádza celkovo 45 bytov, ktoré sú 1 a 2 izbové.

Novostavby v okrese Senica

Rezidenčné novostavby sa budujú aj mimo okresného mesta.

  • V obci Cerová vzdialenej od Senice 15 km južným smerom bol postavený štvorpodlažný bytový dom so šestnástimi bytovými jednotkami. Nachádzajú sa v ňom 1 až 3 izbové byty.
  • Necelá päťdesiatka nových bytov vznikla v rámci výstavby bytového domu Bazilicon v centre mesta Šaštín – Stráže, vzdialeného približne 20 kilometrov západne od Senice. V päťpodlažnom objekte na postavenom na Námestí slobody sa nachádzajú prevážne 2 a 3 izbové byty a niekoľko 1 izbových, väčšina s balkónom. V parteri sa nachádzajú komerčné priestory pre obchodné prevádzky a poskytovateľov služieb.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Senica

Nové byty v Skalici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Myjave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Malackách – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Pezinku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Piešťanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: