Voľné pracovné miesta Senica – práca a brigáda

Práca Senica, Šaštín Stráže a okolie. Zamestnanie a brigády v mestách a obciach okresu. Najväčšie podniky v regióne, vzhľadom na počet ich zamestnancov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Senica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Senici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke.  ZŤP uchádzači by tu mali nájsť najviac ponúk zo všetkých, aj nižšie spomenutých zdrojov.

Práca Senica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Senica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Senického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Malo by stačiť sledovať len uvedené najnavštevovanejšie weby, ale ak potrebujete ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Senici a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/senica/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Senici pre študentov (ale nie len pre nich)  to môžete skúsiť v predajni niektorého z  obchodných reťazcov, alebo navštíviť pracovnú agentúru a opýtať sa na možnosti práce na dohodu.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. V nich sa môžete zamestnať takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Keď máte vodičský preukaz, veľmi jednoducho sa viete zamestnať ako vodič.  Ak máte skupinu B alebo aj C môžete pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Senické pizzerie: Pizzeria Royal, Pizzeria Morgen, Pizzeria Maldini, Pizza Pub Park, Pizzeria Ajka a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
V sklade môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, ponúkajú možnosť zamestnať sa ako operátor výroby. Obchody, zasa možnosť pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Žena sa ľahko uplatnení v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Senica, Arli, Branč, Karpaty, Grand Hotel Senica a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Family Center, Nákupné centrum Branč) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, CBA a ďalšie). Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SE

Veľké firmy v Senickom okrese pôsobiace v strojárenstve majú svoje prevádzky v okresnom meste. Medzi najvýznamnejšie určite patrí napríklad spoločnosť Arcelor Mittal Gonvarri SSC Slovakia, ktorá spracováva oceľové plechy (pásky a tabule), či ArcelorMittal Construction Slovakia, ktorá spracováva zvitky, aj Arcelor Mittal Blanks. Spoločnosť Noble International Senica pre automobilový priemysel zvára a reže výlisky (príležitosť pre profesie zvárač, operátor CNC stroja a pod.).
Firmy hostí priemyselná zóna Senica (Kaplinské pole). Okrem nich tu má výrobné priestory aj výrobca strešnej krytiny IKO Slovakia – asfaltových škridiel a spoločnosť NAJPI tu upravuje zlievarenské a sklárske piesky.

Pre automobilky dodáva diely aj firma DELPHI Slovensko, zameraná je na výrobu káblových zväzkov, firma OMS vyrába svietidlá a spoločnosť Slovkord zasa chemické vlákna. Výrobné podniky predstavujú možnosť zamestnania najmä na pozície operátor výroby, vodič VZV a pod.

Firma Segum vyrába v meste matrace, postele sedačky, či gumo-kokosové dosky a filtre.

Sídli tu aj spoločnosť Emil Krajčík, prevádzkovateľ siete drogérii 101 drogerie.

Veľkou stavebnou firmou je akciová spoločnosť Agrostav (práca na stavbe). V meste sídli aj významný slovenský predajca bicyklov a cyklo doplnkov firma DEMA (práca v sklade)

V obci Kúty pôsobí textilná spoločnosť Kufner Textil, ktorá vyrába materiál pre odevný priemysel.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Skalici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Myjave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Malackách cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Pezinku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: