Voľné pracovné miesta Pezinok – práca a brigáda

Práca Pezinok, Modra, Svätý Jur a okolie. Hľadáte si brigádu, alebo zamestnanie? Na tejto stránke nájdete najlepšie online zdroje pracovných ponúk, ako aj ďalšie užitočné informácie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Pezinok cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Pezinku cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. ÚP môže poskytnúť pomoc pri hľadaní zamestnania pre ZŤP, alebo v zahraničí.

Práca Pezinok a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Pezinok sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Pezinského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Pre viac inzerátov, môžete sledovať aj ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU. Nájdete na nich však veľa rovnakých inzerátov.

Možnosti brigády v Pezinku a okolí

Pri hľadaní brigády v Pezinku pre študentov (ale nie len pre nich) môžete sa pozrieť aj na stránky pracovných agentúr, obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie) a pod.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Môžete tak začať pracovať takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Pezinské pizzerie: Pizzeria Erik, Pizza Tedano (Cajlanská), Restorante Pizzeria Lalia (Holubyho), Pizza Obelix a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, či člen SBS
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Tilia, Rozálka, Jeleň, Kriser, Vinársky dom, horský hotel Carmin, penzión Pod Kláštorom, 77 a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Plus, nákupno zábavné centrum Mólo) a supermarkety (Tesco, Lidl, Billa, CBA, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Vzhľadom na relatívne malú vzdialenosť je možné reagovať aj na ponuky v hlavnom meste, alebo v Trnave.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PK

V Pezinskom okrese má vďaka veľmi dobrým prírodným podmienkam bohatú históriu vinárstvo. Medzi významné podniky pôsobiace v tejto oblasti v okresnom meste patrí predovšetkým Malokarpatská vinohradnícka spoločnosť.

Medzi veľké firmy v meste patria aj Pezinské tehelne, známy výrobca stavebných materiálov.

Vinárske firmy sú roztrúsené po celom okrese. V meste Modra pôsobí hneď niekoľko vinárskych podnikov, napríklad Chateau Modra, či ELESKO, s vinicami pri obci Vištuk. Okrem vinohradníctva má v meste zastúpenie aj priemysel a to napríklad firmou KNOTT, ktorá vyrába diely pre automobilový priemysel (brzdy a nápravy).

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Senci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Malackách cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dunajskej Strede cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: