Voľné pracovné miesta Humenné – práca a brigáda

Práca Humenné. Ponuky na zamestnanie alebo brigádu z webovej stránky úradu práce a ďalších najlepších pracovných portálov, na ktorých inzeruje voľné miesta najviac zamestnávateľov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Humenné cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Humennom cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Na ktorej by ste mali nájsť aj ponuky pre ZŤP. Okrem toho vám špecializovaný pracovníci ÚP podajú pomocnú ruku pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Humenné a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Humenné sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Humenského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí používať uvedené stránky, ktoré zamestnávatelia používajú najčastejšie. V prípade, že hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Humennom a okolí

Pri hľadaní brigády v Humennom pre študentov (ale nie len pre nich) môžete kontaktovať pracovné agentúry alebo väčšie predajne, kde často hľadajú pracovníkov do pokladne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Ak máte vodičský preukaz viete sa zamestnať ako vodič. Podľa toho, či máte skupinu B alebo aj C môžete pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Humenské pizzerie: Pizza PRONTO, PizzaBowling, Pizza Tutti, Offroadpub, Pizza Friggi a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti ponúkajú profesie vodič VZV, alebo skladník v sklade, operátor výroby, či  predajca, prípadne ako člen SBS v obchode. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Alibaba, Karpatia a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Triada, Nákupný park Humenné na ulici Štefánikova) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Množstvo príležitostí pre kvalifikovaný personál ponúka zdravotníctvo: Nemocnica s poliklinikou Andreja Leňa, ORL HUMENNÉ nemocnica špecializovaná na otorinolaryngológiu.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese HE

Veľké firmy v Humenskom okrese patria sa nachádzajú v najväčšej miera v okresnom meste.
Tradične je zastúpený chemický priemysel. Výrobcom syntetických vlákien, firmou Nylstar Slovakia, či polyamidových vlákien firmou Nexis Fibers. Ďalej tu pôsobia firmy Chemes, stavebný podnik HSV Chemkostav, výrobca textílií pre zdravotníctvo firma Tytex Slovakia, či výrobca pančúch VSK.

Pôsobí tu aj strojársky podnik ANDRITZ Slovakia.

Výrazné zastúpenie má potravinársky priemysel reprezentovaný napríklad firmou MECOM, výrobcom rôznych druhov mäsových výrobkov a firmou Humenská mliekareň, výrobcom syrov, jogurtov a ďalších mliečnych výrobkov.

Pracovné príležitosti pre profesie vodič, skladník, vodič VZV a ďalšie predstavuje v meste napríklad firma GVP zaoberajúca sa veľkoobchodom potravín a drogistického tovaru. V jej maloobchodných predajniach sú zamestnané aj predavačky.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Michalovciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Vranove nad Topľou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Snine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Stropkove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sobranciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Medzilaborciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: