Voľné pracovné miesta Medzilaborce – práca a brigáda

Práca Medzilaborce. Najužitočnejšie internetové zdroje (inzertné, pracovné portály) pre hľadanie brigády, alebo zamestnania v regióne. Najväčšie firmy.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Medzilaborce cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Medzilaborciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Kde by ste mali nájsť aj ponuky pre uchádzačov ZŤP.

Práca Medzilaborce a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Medzilaborce sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Medzilaboreckého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Keď sa nechcete preberať rovnakými inzerátmi, tak v zásade je postačujúce využívať len uvedené webové stránky. Môžete sledovať však aj ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Medzilaborciach a okolí

Pri hľadaní brigády v Medzilaborciach pre študentov (ale nie len pre nich) môžete skúsiť kontaktovať obchodné reťazce s predajňami v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Ak nemáte žiadnu špeciálnu kvalifikáciu, aj tak máte relatívne veľa príležitostí na zamestnanie a to skoro ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako vodiť – taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Medzilaborecké pizzerie: Pizza Garfield.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Eurohotel Laborec a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, Milk Agro, COOP Jednota a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Pre ženy ponúka príležitosti zamestnania Nemocnica s poliklinikou Medzilaborce. V kvalifikovaných profesiách (zdravotná sestra, lekárka), či nekvalifikovaných (upratovačka).

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese ML

Medzi firmami, ktoré v Medzilaboreckom okrese zamestnávajú najviac ľudí má výrazné zastúpenie strojárenstvo. Zastupujú ho napríklad firmy Strojlab, ktorý vyrába rôzne kontajnery a zariadenie pre stravovacie zariadenia, či spoločnosť Kovostroj, vyrábajúca pre bane a energetiku oceľové konštrukcie.

Pre okres v minulosti najvýznamnejší – sklársky priemysel má zastúpenie oveľa menšie. Firma Glass LPS sa tu venuje výrobe lustrov

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Humennom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Stropkove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Svidníku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Snine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: