Voľné pracovné miesta Svidník – práca a brigáda

Práca Svidník, Giraltovce a okolie. Ponuky zamestnania alebo brigády v regióne. Prehľad lokálnych firiem počítajúcich sa z pohľadu zamestnanosti k najvýznamnejším v okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Svidník cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta vo Svidníku cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. ZŤP uchádzači by tu mali nájsť najviac ponúk zo všetkých, aj nižšie spomenutých zdrojov.

Práca Svidník a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Svidník sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Svidníckeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Počet webov, ktoré budete sledovať môžete zúžiť na vyššie uvedené, pretože ich využíva drvivá väčšina zamestnávateľov. Môžete ale použiť aj ďalšie pracovné a inzertné portály nájdete ich TU.

Možnosti brigády vo Svidníku a okolí

Brigády vo Svidníku pre študentov (ale nie len pre nich) môžu ponúknuť predajne obchodných reťazcov (napríklad na pozíciu pokladník).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Keď máte vodičský preukaz, veľmi jednoducho sa viete zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Svidnícke pizzerie: Vermex EXPRES, Puppy Pizza, Pizza ZUZANA, Pizzeria Lugano, Pizzeria Marko a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti ponúkajú veľkoobchodné sklady a logistické centrá, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Dukla Senior, Rubín, motorest Čepcov, hotel Alfa v Griraltovciach a ďalšie), či čašníčka alebo barmanka  v bare, kaviarni, alebo  v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Austin park, obchodná galéria na starom autobusovom nástupišti) a supermarkety (Tesco, Milk-Agro, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Príležitosti na zamestnanie pre ženy (zdravotná sestra, lekárka, upratovačka, atď.) vo väčšej miere ponúkajú aj zdravotné zariadenia. V meste ich zastupuje napríklad Nemocnica s poliklinikou armádneho generála Ludvíka Svobodu.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SK

Medzi najväčších zamestnávateľov vo Svidníckom okrese patrí strojársky podnik PSS SVIDNÍK (Potravinárske Strojárne) vyrábajúci stroje a nádrže pre spracovávateľov mäsa a pivovary (uplatnenie napríklad pre profesie zvárač) sídliaci v okresnom meste. Pôsobí tu aj výrobca liehovín a ovocných destilátov firma VANAPO (príležitosť – práca vo výrobe), či odevná firma Svik, ktorá vyrába konfekciu.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bardejove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Stropkove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Vranove nad Topľou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Medzilaborciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: