Voľné pracovné miesta Vranov nad Topľou – práca a brigáda

Práca Vranov nad Topľou, Hanušovce nad Topľou a okolie. Príležitosti na zamestnanie alebo brigádu v mesta a celom okrese cez úrad práce alebo online, cez pracovné weby.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Vranov nad Topľou cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta vo Vranove nad Topľou cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, kde by ste mali nájsť aj ponuky pre uchádzačov ZŤP.

Práca Vranov nad Topľou a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Vranov nad Topľou sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Vranovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Podstatne viac inzerátov (ale často duplicitných alebo nerelevantných) nájdete ďalších pracovných a inzertných portáloch. Ich zoznam  nájdete TU.

Možnosti brigády vo Vranove nad Topľou a okolí

Pri hľadaní brigády vo Vranove nad Topľou pre študentov (ale nie len pre nich) skúste kontaktovať niektorú z personálnych agentúr v meste. Veľkú šancu na úspech ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
S vodičským preukazom skupiny B alebo aj C sa viete pomerne rýchlo zamestnať ako vodič. Môže tak pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Vranovské pizzerie: Pizzéria Exclusive, Pizzéria Antonio, Restauracia Palko, Pizzeria Galaxy, Pizzéria Vulkano, Bistro Dominika a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy (operátor výroby), ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako pracovník SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Patriot a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (AOC – administratívno-obchodné centrum na Námestí Slobody, OC Komunál, OC Family Center, na ulici Duklianskych hrdinov) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese VT

Medzi podniky, zamestnávajúce najviac ľudí vo Vranovskom okrese patrí napríklad firma MTH REMONT vyrábajúca stroje pre opravu, údržbu, modernizáciu a rekonštrukciu železničných tratí, výrobca stavebných materiálov, spoločnosť Vranovská tehelňa. Firma LPH Vranov n/T sa zaoberá výrobou výliskov z termoplastov.

Príležitosť na uplatnenie sa ako vodič MKD (medzinárodnej kamiónovej dopravy) alebo špeditér môže ponúknuť firma STD DONIVO, veľký slovenský prepravca v medzinárodnej kamiónovej doprave.

V obci Hencovce pôsobí drevospracujúci podnik Bukóza Holding, ktorý vyrába dosky a ďalšie výrobky z dreva. V obci Bystré spoločnosť Zeocem spracováva zeolit a vyrába z neho produkty pre priemyselné aj domáce použitie.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Pozrite si aj: