Voľné pracovné miesta Stropkov – práca a brigáda

Práca Stropkov. Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania v meste. Zoznam väčších priemyselných podnikov a veľa ďalších užitočných rád a informácií.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Stropkov cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Stropkove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste na nej nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP, nakoľko je to v tomto smere najlepší zdroj.

Práca Stropkov a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Stropkov sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Stropkovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Mali by ste si vystačiť so sledovaním týchto portálov. V určitých prípadoch sa vám ale môžu hodiť aj ďalšie. Zoznam slovenských pracovných a inzertných portálov na ktoré sa ešte môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Stropkove a okolí

Pri hľadaní brigády v Stropkove pre študentov (ale nie len pre nich) vám môže pomôcť napríklad personálna agentúra. Šťastie môžete skúsiť aj v predajni niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície, vďaka svojej nenáročnosti predstavujú príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Napríklad skoro každý muž má vodičský preukaz, vďaka čomu sa môže zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Stropkovské pizzerie: pizza – SMAK FAST FOOD, pizzeria Pohoda, Zámocká pivnica a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie profesie: vodič VZV, alebo skladník v sklade, operátor výroby vo výrobnom podniku, predajca, alebo pracovník SBS v obchode. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Ondava White Horse, penzión Poľovníček, Pepino, Nezábudka a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, Lidl, Milk-Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SP

Medzi firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v Stropkovskom okrese patrí Tesla Stropkov. Spoločnosť pôsobí v elektrotechnickom priemysle.

Spoločnosť Alpha medical má v meste laboratóriá klinickej biochémie. Firma ponúka spoluprácu pre absolventov aj študentov (lekár).

Ďalšie príležitosti môže ponúknuť priemyselný park Stropkov. Svoju výrobnú prevádzku tu má firma ARMASTEK EU, firma vyrába kompozitné armatúry.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Svidníku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Medzilaborciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Vranove nad Topľou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Humennom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Bardejove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: