Voľné pracovné miesta Snina – práca a brigáda

Práca Snina. Odkazy na aktuálne inzerované voľné miesta v meste a širšom regióne. Ponuky na zamestnanie a brigády pre mužov a ženy.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Snina cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Snine, aj pre ZŤP cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Pracovníci úradu vám môžu pomôcť aj pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Snina a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Snina sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Sninského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Uvedené weby patria medzi najkvalitnejšie zdroje a väčšinou si vystačíte s nimi. V prípade že hľadáte viac inzerátov, môžete sa pozrieť aj na ďalšie pracovné a inzertné portály ich prehľad nájdete TU.

Možnosti brigády v Snine a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/snina/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Snine pre študentov (ale nie len pre nich) sa oplatí pozrieť na webové stránky obchodných reťazcov nachádzajúcich sa v meste (ich zoznam nájdete nižšie), prípadne ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Keď si rýchlo potrebujete nájsť nové zamestnanie, sústreďte sa na také pozície, ktoré si vyžadujú len minimálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Skoro všetci muži už dnes majú vodičský preukaz. Môžu sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Sninské pizzerie: Pizzéria Korzo, Expres Pizza, Pizza Tusi, Reštaurácia Caravella, pizzéria Escada a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi dostupné pozície pre ženy patrí: predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Kamei, Eurohotel Vihorlat, penzión a reštaurácia ADRIA a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (obchodná galéria pri Tescu) a supermarkety (Tesco, Lidl, Milk-Agro, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
V zdravotníctve ponúka pre ženy veľa príležitostí Nemocnica Snina. Na rozdiel od vyššie spomenutých sa jedná viac o kvalifikované pozície.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SV

V Sninskom okrese sa najväčšie firmy sústreďujú predovšetkým v okresnom meste.
Medzi významných zamestnávateľov patrí strojárska firma UNEX Slovakia.
Výrobný závod tu má firma Autotex vyrábajúca hlavové opierky do osobných automobilov (uplatnenie pre ženy – šička).
Pôsobí tu aj drevárska firma Beky, ktorá spracováva predovšetkým bukové drevo (uplatnenie pre mužov). Firma Jas-Export Snina vyrába v meste obuv.

Priemyselný park Snina vznikol v priestoroch bývalej strojárenskej firmy Vihorlat. Jeho priestory využíva napríklad firma RMR Slovensko zameraná na výrobu hydromotorov pre automobily, stavebné lesné a poľnohospodárske stroje, banské podpery a pod., strojárska firma DEL CASTING, či spoločnosť ELEKTRON, ktorá vyrába riadiace rozvádzače pre lejacie stroje, dávkovače, lisy a ďalšie stroje.

V okolí mesta pôsobia napríklad v obci Belá nad Cirochou firma MOPS PRESS výrábajúca tlakové odliatky zo zliatin hliníka. V obci Stakčín poľnohospodársky podnik AGRIFOP.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Sobranciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Humennom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Medzilaborciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Michalovciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prešove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: