Voľné pracovné miesta Michalovce – práca a brigáda

Práca Michalovce, Veľké Kapušany, Strážske a okolie. Pracovné ponuky online. Príležitosti na zamestnanie, ako aj brigádu. Najväčšie Podniky v meste a celom okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Michalovce cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Michalovciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali vy tu nájsť zaujímavé ponuky aj uchádzači ZŤP.

Práca Michalovce a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Michalovce sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Michalovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať vyššie uvedené weby, spolu s portálom úradu práce. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Michalovciach a okolí

Pri hľadaní brigády v Michalovciach pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť weby pracovných agentúr, alebo obchodných reťazcov v meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.

Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Michalovské pizzerie: Pizza restaurant Romana, Expres Pizza, Pizzeria Frank, CATO pizzeria, Pizza Pablo, Pizzeria Venezia a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako skladník, výrobné podniky, kde sa môžete zamestnať napríklad na pozícii operátor výroby, alebo tiež ako vodič VZV, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Mousson, Družba, Jalta, Stadio a ďalšie, neďaleko sa nachádza Zemplínska Šírava a pri nej rekreačné strediská, napr. Kamenec), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Zemplín, OC Idea) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Upratovačky môžu nájsť široké uplatnenie v školách a zdravotníckych zariadeniach (Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru a Psychiatrická nemocnica). Samozrejme omhoho viac príležitosí je tu pre kvalifikovaný personál.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese MI

Väčšina veľkých priemyselných podnikov v Michalovskom okrese je koncentrovaná v okresnom meste a blízkom okolí.
Jedným z najväčších zamestnávateľov je výrobca káblových zväzkov a ďalších dielov pre automobilový priemysel, spoločnosť Yazaki Wiring Technologies Slovakia. Ďalšími priemyselnými podnikmi sú napríklad výrobca motorov, firma BSH Drives and Pumps, alebo výrobca zdravotníckych prístrojov a nástrojov Unomedical. Medzi firmy, ktoré na svoje podnikanie využívajú Priemyselný park v Michalovciach patrí aj MICHATEK, ktorá z hliníka a ocele vyrába súčiastky pre kuchynské spotrebiče.

Ďalšie firmy: Trancerie Emiliane (TES) vyrába lisované súčasti elektromotorov, EBSTER SK, ktorá sterilizuje zdravotnícke prostriedky, firma EHLEBRACHT SLOWAKEI vyrába plastové diely a konštrukčné prvky.

Nachádza sa tu aj významný potravinársky podnik, mliekareň – Syráreň Bel, v ktorom sa vyrábajú prírodné a tavené syry ako aj sušené mlieko.

Veľké firmy sa nachádzajú aj v meste Strážske. Najznámejším je chemický podnik Chemko, pôsobí tu ale napríklad aj oceliareň Slovakia Steel Mills, vyrábajúca oceľové tyče, drôty a sochory.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trebišove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Sobranciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Humennom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Vranove nad Topľou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Snine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: