Voľné pracovné miesta Sobrance – práca a brigáda

Práca Sobrance. Pracovné príležitosti v meste aj v okolitých obciach okresu. Aktuálna ponuka brigád a zamestnania na TPP.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Sobrance cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Sobranciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke.  Môžete tu nájsť aj pomoc pri hľadaní zamestnania v zahraničí, alebo ponuky pre ZŤP pracovníkov.

Práca Sobrance a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Sobrance sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Sobraneckého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať len vyššie uvedené  stránky, pretože sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie (spolu s portálom úradu práce). V prípade že potrebujete viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Sobranciach a okolí

Pri hľadaní brigády v Sobranciach pre študentov (ale nie len pre nich) vám môžete pomôcť pracovná agentúra, alebo môžete skúsiť hľadať v obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si vyžadujú len minimálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie v podstate pre každého a to takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Väčšina mužov má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať v profesii taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Sobranecké pizzerie: Marianno pizzeria, Pizzéria Cupika, Pizzeria Camino, CYPRIÁN Sladký svet – CUPIKA – cukráreň, pizzéria, kaviareň a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, ktoré ponúkajú pozície predajcu, či pracovníka SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Felícia, Maňa a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú hlavné obchodné ulice a supermarkety (Lidl, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SO

Väčšie priemyselné podniky sa v Sobraneckom okrese nachádzajú priamo v okresnom meste. Spomenúť možno drevospracujúcu firmu ONTE Slovakia, ktorá vyrába drevené dyhy, alebo poľnohospodársky podnik MANGINI.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Michalovciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Humennom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Snine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Trebišove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: