Voľné pracovné miesta Trebišov – práca a brigáda

Práca Trebišov, Čierna nad Tisou, Sečovce, Kráľovský Chlmec a okolie. Ponuka voľných miest v rámci okresu. Získajte zamestnanie alebo brigádu online.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Trebišov cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Trebišove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Zo všetkých zdrojov je toto pravdepodobne najlepší pre ZŤP.

Práca Trebišov a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Trebišov sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Trebišovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete sledovať len tieto webové stránky, ktoré zamestnávatelia využívajú najviac (spolu s portálom úradu práce), alebo môžete prehľadávať aj ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Trebišove a okolí

Pri hľadaní brigády v Trebišove pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť niektorú z  pracovných agentúr, či webovú stránku obchodného reťazca s predajňou vo vašom meste.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. V nich môžete nájsť zamestnanie takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a môže tak pracovať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Trebišovské pizzerie: Pizza Corso, Pizzeria Marco, Vulcano Cafe and Restaurant, Pizzeria 69, Pizza DONATELLO, Pizza ALCATRAZ a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, ( vodič VZV  a skladník), výrobné podniky (operátor výroby), obchody (predajca, pracovník SBS). Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Šport Club, Zemplín, Tokaj a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Adriana, nákupný park na ulici Komenského) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese TV

Jedným z najväčších priemyselných podnikov v Trebišovskom okrese je spoločnosť Vagónka, sídliaca priamo v okresnom meste. Zameriava sa na výrobu podvozkov a železničných vagónov. Sídli tu aj nábytkárska firma Blika, ktorá vyrába kovový nábytok. Na svoje podnikanie využíva Priemyselný park.

V meste Kráľovský Chlmec sa vyrábajú káblové zväzky pre automobilový priemysel. Tejto činnosti sa venuje firma M.B.E..

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Michalovciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Vranove nad Topľou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Sobranciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Košiciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: