Novostavby Zvolen a okolie

Novostavby bytovOproti iným okresným mestám banskobystrického kraja sa nové byty vo Zvolene stavajú omnoho vyšším tempom. Myslí sa aj na mladé rodiny, preto viaceré novostavby sú vybavené aj detskými ihriskami.

Novostavby bytov na predaj vo Zvolene

  1. Jednu z možností bývania v novostavbe ponúka komplex bytových domov Granovia Zvolen Rákoš. Tieto novostavby vo Zvolene sa nachádzajú severne od centra mesta pri obchodnom centre Hypernova. V bytových domoch sa nachádzajú 2 a 3 izbové byty, pričom k dispozícii sú aj garážové státia v objekte a parkovacie miesta pred domom. Ku komfortu bývania prispieva nie len dostupnosť nákupného centra, ale aj rieka Hron, ktorá preteká v blízkosti bytových domov.
  2. V blízkosti centra, východným smerom sú nové byty vo Zvolene dostupné v bytovom dome Vertero. V sedempodlažnom bytovom dome sa nachádza 44 bytov. K dispozícii sú parkovacie miesta na parkovisku v areáli bytového domu. Atraktívne môže byť u tohoto domu úsporné vykurovanie a ohrev vody pomocou tepelného čerpadla.
  3. Západne od centra Zvolena v tichom prostredí, v blízkosti mestského parku Lanice
    sa nachádza novostavba bytového komplexu Panoráma. V terasovitej stavbe sa nachádzajú 2 až 5 izbové byty. Bytový dom má priestranný dvor a veľký počet garážových státí v podzemnej garáži. V blízkom okolí je prakticky kompletná občianska vybavenosť.
  4. Rozsiahly bytový komplex s názvom Rezidencia Hron je vo výstavbe severozápadne od centra mesta pri Strážskej ceste. Počet nových bytov sa pohybuje v stovkách.
  5. Nové byty vynikli aj v bytovom komplexe Emporia, niekoľko sto metrov severozápadne od centra. Novostavba pozostáva z dvoch bytových domov v ktorých sa nachádza spolu 50 bytov. Jedná sa prevážne o 3 izbové byty.
  6. Nové bývanie vo Zvolene je možné aj v novostavbách na sídlisku Zlatý potok.

Nové byty v okrese Zvolen

V obci Budča, len niekoľko kilometrov západne od Zvolena bol postavený bytový dom Budča Mlynský náhon s 3 izbovými bytmi.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Zvolen

Nové byty v Banskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Banskej Štiavnici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Detve – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiari nad Hronom – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Krupine – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Brezne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Veľkom Krtíši – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Poltári – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: